Mam 20lat i własny sklep


Witajcie moi czytelnicy. 

Właśnie rozmawiałam z Zuzią z bloga zuzu-zuzannaxx.blogspot.com , która to zmotywowała mnie do napisania tego pościka. 
Zastanawiałam się czy ktoś jeszcze czyta blogi , przecież to już taka przestarzała forma komunikacji z ludźmi. Zuzia jednak przekonała mnie , że wiele ludzi blogi nadal odwiedza. 
Więc jestem i piszę! 
W starszych postach możecie znaleźć jakieś wpisy o moim marzeniach , o tym co chciałabym robić w przyszłości. Jednym z moich planów na przyszłość było posiadanie własnego sklepu , wybieranie idealnych materiałów, sprzedawanie tylko towaru wysokiej jakości ,za ceny dostępne dla każdego człowieka.
 Długo o tym myślałam , chodząc po sieciówkach chwytałam się za głowę widząc cenę za 100% poliester  i ciągle sobie powtarzałam , że gdybym to ja miała sklep , na pewno zadbałabym o jakość ubrań. 
Jak sobie pomyślałam tak się stało. Wraz z moją koleżanką stworzyłam swoje(nasze) pierwsze dziecko.

Przedstawiam Wam sklep odzieżowy do którego sama wybieram rzeczy, dbam o to co jest w nim sprzedawane. Sama stworzyłam logo  i grafiki. Jestem dumna że dwie młode osoby potrafią się sprężyć i stworzyć coś fajnego , dostępnego dla każdej z nas. 
Na razie sklep jest tylko online, ale mam nadzieję że w krótce  będzie mi dane posiadać sklep stacjonarnie.
Małymi kroczkami będę podążać do celów które sobie wyznaczam. Chcę każdego dnia ulepszać J&N , tak aby klienci  wracali z uśmiechem na twarzy. 
Na chwilę obecną , wszystko idzie po mojej myśli, trzymajcie za mnie kciuki! 

Poniżej przedstawiam wam rzeczy które są i były dostępne. Aktualnie czekam na dostawę , więc jeśli chcecie być na bierząco zapraszam Was na Facebooka mojego sklepu J&N .

Dajcie koniecznie znać co o tym myślicie, a może macie jakieś pomysły dotyczące mojego sklepu? Wszystkie uwagi chętnie przeanalizuje! 
Możecie również napisać jakie ubrania chcielibyście zobaczyć w J&N.

Zacznijmy od przestawienia rzeczy które zostały.


Tak, zostały tylko dwie sukienki! 

2. Teraz czas na rzeczy które się sprzedały i nie przewidujemy ich dostaw.Na końcu , przedstawiam część towaru który już niedługo pojawi się na fb J&N. 
Ten komplet to wyjątkowe ubranie , ponieważ będzie dostępny w wersji matka+ córka.
Pewnie już niejednokrotnie widzieliście jak amerykańskie gwiazdy ubierają swoje dzieci dokładnie w to sama co zakładają na siebie. Uważam, że to urocze i chcę spróbować tego u siebie. Jestem bardzo ciekawa czy polskie mamusie chcą by ich córki nosiły to samo co one.
Ta czarna torebka z perełkami już była w J&N dostępna jednak po 15 min wyprzedała się. Dostawa już niebawem. 

 Przedstawiłam Wam część towaru który oferujemy. Dzięki i do zobaczenia w nowym poście.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 NataliaHerman , Blogger