Pseudo wizażystki

Cześć dziewczyny!
Piszę dziewczyny bo domyślam się , że wchodzą tutaj same kobiety, a dziś temat bliski paniom,  czyli makijaż!
Znacie to uczucie kiedy umawiacie się do wizażystki z nadzieją , że ta wykona Wam arcydzieło na twarzy i będziecie wyglądać jak milion dolarów , lecz po skończonym makijażu nie jesteście kompletnie zadowolone? Jeśli tak to musicie wiedzieć , że i jak miałam już taką sytuacje w swoich przygodach z "wizażystkami".
Zastanawiałam się skąd to się bierze i chyba wyciągnęłam odpowiednie wnioski.
Żyjemy w czasach w których dziewczyny , jeśli nie potrafią znaleźć sobie pasji, zajęcie w życiu , zostają PSEUDO wizażystkami. Robią fatalne makijaże kompletnie nie znając się na sprawie , a co najgorsze biorą za to pieniądze. Tym samym psują opinie kobietom które , znają się na rzeczy , szkoliły się w kierunku wykonywania makijaży i pracują na profesjonalnych kosmetykach.
Pomyślicie do czego zmierzam? Zanim umówisz się na makijaż , dokładnie przejrzyj makijażowe portfolio osoby której chcesz zapłacić.
Sama lubię makijaż , ale nie szkoliłam się nigdy w tym kierunku i o ile potrafię sama się pomalować na tyle, że czuje się usatysfakcjonowana , to wiem , że innej osoby nie potrafię  pomalować odpowiednio.
Dajcie znać co sądzicie o temacie pseudo wizażystek , pracujących na fatalnych kosmetykach.
 Moją wypowiedź podsumuję samymi pięknymi makijażami wykonanych na mojej osobie. Trafiłam na Angelikę( którą już na pewno znacie), nigdy nie muszę jej mówić jaki makijaż chciałabym zobaczyć na swojej twarzy , oddaje jej się "pod pędzel" bez obaw!
Jeśli jesteście z Rybnika i okolic to bardzo ją Wam polecam , jeśli jednak mieszkacie daleko to polecam zrobić tak jak napisałam powyżej , sprawdź osobę której chcesz zapłacić!


Teraz makijaże na studniówki i pierwszy raz miałam doczepiana kępki. Bardzo podoba mi się efekt zagęszczonych rzęs.
Na koniec zostawiłam Wam makijaż bardzo artystyczny , nazwałyśmy go "przejście zimy w wiosnę" , a dla mnie to "przebiśnieg" hahah. Makijaż powstał na konkurs do pewnego magazynu , jeśli się dostaniemy to na pewno będzie post na ten temat.


Backstage 

Post wyszedł bardzo obszerny , ale mam nadzieję , że przeczytałyście cały. Czekam na Wasze opinie dotyczące tematu pseudo wizażystek jak i sesji do magazynu. 

Fot: Roksana Barchańska 
Make up: Angelika Postawka 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 NataliaHerman , Blogger